Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Meccsek

2014-05-25 Vasárnap

Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1

09:00 Monori SE fiú - Batthyány KGDSE Gy
10:30 Batthyány KGDSE - Százhalombattai KSE Batta Boys Gy
12:00 Százhalombattai KSE Batta Boys - Monori SE fiú Gy

 

2014-05-18 Vasárnap

Herman Ottó Ált. Isk. Budaörs, Ifjúság u. 6

09:30 Budaörsi DSE - EKKE Serdülő Serd
11:10 SzKSE Batta Boys - Miklósi KékRókák KE-Baksay Serd
12:50                                    -                                                        Serd

 

14:30                                    -                                                        Serd

 

 

2014-04-27 Vasárnap

Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
      09:00 Százhalombattai KSE Batta Boys - Diósdi Fiókák Gy  
      10:30 Diósdi Fiókák - Budaörsi DSE Gy  
      12:00 Budaörsi DSE - Százhalombattai KSE Batta Boys Gy  

 

2014-04-12 Szombat

Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
      09:30 Százhalombattai KSE Batta Boys - Miklósi KékRókák KE-Baksay Serd  
      11:10 Szentendrei KSE - RADOBASKET BICSKE Serd  
      12:50 --- - --- Serd  
      14:30 --- - --- Serd  

 2014-03-29 Szombat

Vendel utcai Sportcsarnok Budapest, IX. Vendel utca 10

10:30 Keresztúri SE - Pécel - Százhalombattai KSE Batta Boys Gy

12:00 Százhalombattai KSE Batta Boys - FKE 2001 fiú Gy

2014-03-22 Szombat

Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5

10:00 Miklósi KékRókák KE-Baksay - Százhalombattai KSE Batta Boys Serd
11:30 Budaörsi DSE - Százhalombattai KSE Batta Boys Serd

 

2014-03-02 Vasárnap

Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1
      09:00 Monori SE fiú - PSZSE - Kisördögök Gy  
      10:30 PSZSE - Kisördögök - Százhalombattai KSE Batta Boys Gy  
      12:00 Százhalombattai KSE Batta Boys - Monori SE fiú Gy  

2014-02-17 Hétfő

Városi Szabadidő Központ (Sportcsarnok) Százhalombatta

 19:00  Battaboys - The Saints Georgia (Amerika)

  

2014-02-15 Szombat

Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M. ut. 1.
      10:00 Gödöllői Bocskai SE - Százhalombattai KSE Batta Boys Serd  
      11:40 DMTK Haraszti Sasok - Hernád SE Serd  
      13:20 --- - --- Serd  
      15:00 --- - --- Serd

 

2014-01-25 Szombat

Kovács László Sportcsarnok Kartal, Iskola út 1

      10:00 Petőfi DSE Hévízgyörk - Százhalombattai KSE Batta Boys Gy  
      11:30 Százhalombattai KSE Batta Boys - Hernád SE Gy  
      13:00 Hernád SE - Petőfi DSE Hévízgyörk Gy  

 

2014-01-19 Vasárnap

Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5

      10:00 Miklósi KékRókák KE-Baksay - Gödöllői Bocskai SE Serd  
      11:40 Százhalombattai KSE Batta Boys - KLIKK Zsiráfok SE Serd  
      13:20 --- - --- Serd  
      15:00 --- - --- Serd

 

2013-12-08 Vasárnap

Széchenyi István SZKI és Gimn. Százhalombatta, Iskola u 3.

      10:30 KLIKK Zsiráfok SE - Százhalombattai KSE Batta Boys Serd  
      12:10 Nagykőrösi Sólymok KE - KLIKK Zsiráfok SE Serd  
      13:50 Százhalombattai KSE Batta Boys - Nagykőrösi Sólymok KE Serd

 

2013-11-23 Szombat

Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszetmiklós, Csokonai u. 6-14

      09:00 Batthyány KGDSE - EKKE Gyermek Gy  
      10:30 Százhalombattai KSE Batta Boys - Vagány Nyulak Pestszentimre Gy  
      12:00 --- - --- Gy  
      13:30 --- - --- Gy  

 

2013-11-16 Szombat

S.E. Gyak.Ált.Isk.és Gimn.,Sportiskola Budapest, 1126. XII.ker Diana 35-37

      10:00 TFSE Diana - Hernád SE Serd  
      11:40 Vagány Nyulak Pestszentimre - Százhalombattai KSE Batta Boys Serd  
      13:20 --- - --- Serd  
      15:00 --- - --- Serd  


 

KICSIK

2013-10-19 Szombat

Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
      10:00 DMTK Haraszti Sasok - EKKE Gyermek Gy  
      11:30 Százhalombattai KSE Batta Boys - Piliscsaba CSLE SE Gy  
      13:00 --- - --- Gy  
      14:30 --- - --- Gy  


NAGYOK

2013-10-12 Szombat

Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.

      10:00 Keresztúri SE - Pécel - Dunaújvárosi Főiskola DSE Serd  
      11:30 Százhalombattai KSE Batta Boys - Vagány Nyulak Pestszentimre Serd  
      13:00 --- - --- Serd  
      14:30 --- - --- Serd  


NAGYOK

2013.10.10. Csütörtök

17:00- 18:30 Edzőmeccs a Fradi ellen

 Helyszín :  Budapest, IX. ker Vendel utcai sportcsarnok (Lurdy ház mögött)


2013-04-14 Vasárnap

Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
      09:00 DMTK Haraszti Sasok - Százhalombattai KSE Batta Boys Gy  
      10:30 Budaörsi DSE - Telki SE Gy  
      12:00 1 Csapat - 1 Csapat Gy  
      13:30 1 Csapat - 1 Csapat Gy


 2013-03-09 Szombat 

Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Akácvirág u 49
      09:00 KKS - Telki SE Gy  
      10:30 Bicske Csokonai VM Ált. Isk. - Százhalombattai KSE Batta Boys Gy  
      12:00 1 Csapat - 1 Csapat Gy  
      13:30 1 Csapat - 1 Csapat Gy  


 

2013-02-10 Vasárnap

Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41

      10:30 Százhalombattai KSE Batta Boys - Bicske Csokonai VM Ált. Isk. Gy  
      12:00 Százhalombattai KSE - Hernád SE Gy  
      13:30 1 Csapat - 1 Csapat Gy  
      15:00 1 Csapat - 1 Csapat Gy


 

2013-01-19 Szombat 

Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
      08:00 Százhalombattai KSE Batta Boys - Bicske Csokonai VM Ált. Isk. Gy  
      09:20 DMTK Haraszti Sasok - Ziccer KS Gy  
      10:40 1 Csapat - 1 Csapat Gy  
      12:00 1 Csapat - 1 Csapat Gy

 

 


 2012-12-02 Vasárnap

 Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
      10:00 Hernád SE - Budaörsi DSE Gy
      11:30 Százhalombattai KSE Batta Boys - Bicske Csokonai VM Ált. Isk. Gy
      13:00 1 Csapat - 1 Csapat Gy
      14:30 1 Csapat - 1 Csapat Gy

 


2012-11-11 Vasárnap              

Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszetmiklós, Csokonai u. 6-14

 

      09:00 Batthyány KGDSE /B - Ferencvárosi TC Fiú Gy  
      10:30 Százhalombattai KSE Batta Boys - Miklósi KékRókák KE Gy  
      12:00 1 Csapat - 1 Csapat Gy  
      13:30 1 Csapat - 1 Csapat Gy  
               



  

2012-10-13 Szombat
    Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35
      10:30 Ferencvárosi TC Leány - Százhalombattai KSE Batta Boys Gy  
      12:00 Százhalombattai KSE Batta Boys - Ziccer KS




 

    2012.05.18. Péntek

         Edzőmeccs Budapesten:

                                 16:30 MAFC - KSE Batta Boys


 

 2012-04-14 Szombat

Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150

      09:00 Hernád SE - Százhalombattai KSE Batta Boys Gy  
      10:30 Tatai SE - Váci Reménység SE Gy  
      12:00 1 Csapat - 1 Csapat Gy  
      13:30 1 Csapat - 1 Csapat Gy  


 

 2012-03-03 Szombat

Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
  
    10:00 Tatai SE - Százhalombattai KSE Batta Boys  Gy
    11:30 Százhalombattai KSE Batta Boys - Váci Reménység SE  Gy


           
             
2012-02-25 Szombat

Általános Iskola Telki, Muskátli u. 2
      09:00 Telki SE - Százhalombattai KSE Batta Boys Gy  
      10:30 Százhalombattai KSE Batta Boys - Hernád SE

Gy

 

"A mérkőzést a VB saját hatáskörében törölte!
Az új mérkőzés leadásának határideje az eredeti dátum + két hét!"  PMKSZ VB

2012-02-04 Szombat

Általános Iskola, Telki Muskátli u. 2

      09:00 Telki SE  -  Százhalombattai KSE Batta Boys Gy
      10:30 Százhalombattai KSE Batta Boys  -  Hernád SE Gy
               

 


 

2012-01-07 Szombat

Radnóti Miklós Ált. Isk., Vác Radnóti út 7.

      10:00 Váci Reménység SE  -  Tatai SE Gy
      11:30 Középiskolás DSE Kunszentmiklós  -  Százhalombattai KSE Batta Boys Gy
      13:00 1 Csapat  -  1 Csapat Gy
      14:30 1 Csapat  -  1 Csapat Gy

 


 

2011-12-03 Szombat

Eötvös Loránd Ált. Isk., Százhalombatta Liszt Ferenc sétány 2.

     08:00 Százhalombattai KSE Battai Kis-Villámok  -  Százhalombattai KSE Batta Boys  
      09:30 Százhalombattai KSE Batta Boys  -  Telki SE  
      11:00 Telki SE  -  Százhalombattai KSE Battai Kis-Villámok  

 


 

 2011-11-12 Szombat

Általános Iskola, Telki Muskátli u. 2

 

      14:00 Telki SE  -  Százhalombattai KSE Batta Boys Gy
   
     15:30 Százhalombattai KSE Batta Boys  -  Gödöllői Kosársuli SE Gy
   

 


 

2011-10-08 Szombat
  Széchenyi István Ált. Isk., Dunakeszi Károlyi u. 23
    10:30 Gödöllői Kosársuli SE - Százhalombattai KSE Batta Boys Gy
    12:00 Százhalombattai KSE Batta Boys - Dunakeszi DOK Széchenyi Ált. Isk.
Gy