Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Eredmények

 

 

 

 

 

2014-05-25 Vasárnap

Jászai Mari Ált. Isk. Monor, Jászai Mari tér 1

09:00 Monori SE fiú - Batthyány KGDSE Gy   38 - 48
10:30 Batthyány KGDSE - SzKSE Batta Boys Gy   25 - 37
12:00 SzKSE Batta Boys - Monori SE fiú Gy

 47 - 33

Hurrá fiúk! Ügyesek voltatok megint! 

 

2014-05-18 Vasárnap

Herman Ottó Ált. Isk. Budaörs, Ifjúság u. 6

Serd SzKSE Batta Boys - Miklósi KékRókák KE-Baksay 71:39
Serd Budaörsi DSE - Százhalombattai KSE Batta Boys 68:34

     


 

2014-04-27 Vasárnap

Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41

 

      09:00 SzKSE Batta Boys - Diósdi Fiókák Gy 73 - 50
      10:30 Diósdi Fiókák - Budaörsi DSE Gy 58 - 71
      12:00 Budaörsi DSE - SzKSE Batta Boys Gy 63 - 78
                

 

 

2014-04-12 Szombat

Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41

Serd SzKSE Batta Boys - Miklósi KékRókák KE-Baksay 76:53
Serd Szentendrei KSE - RADOBASKET BICSKE 78:34
Serd Miklósi KékRókák KE-Baksay - RADOBASKET BICSKE 68:34  
Serd Százhalombattai KSE Batta Boys - Szentendrei KSE 45:67


 

2014-03-29 Szombat

Vendel utcai Sportcsarnok Budapest, IX. Vendel utca 10

Gy Keresztúri SE - Pécel - Százhalombattai KSE Batta Boys 32:70  
Gy Százhalombattai KSE Batta Boys - FKE 2001 fiú 33:51  

 

2014-03-22 Szombat

Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5

 

10:00 Miklósi KékRókák KE-Baksay - SzKSE Batta Boys Serd

72 - 54

 

11:30 Budaörsi DSE - Százhalombattai KSE Batta Boys Serd 57 - 41


 

2014-02-15 Szombat

Petőfi Ált. Iskola Gödöllő, Munkácsy M.út 1.

 

Serd Gödöllői Bocskai SE 64
Százhalombattai KSE Batta Boys 70
Serd Százhalombattai KSE Batta Boys 72
Hernád SE 68

 

2014-01-25 Szombat

Kovács László Sportcsarnok Kartal, Iskola út 1

Gy Petőfi DSE Hévízgyörk 52
Százhalombattai KSE Batta Boys 62
Gy Százhalombattai KSE Batta Boys 37
Hernád SE 87
Gy Hernád SE 72
Petőfi DSE Hévízgyörk 56

 

2014-01-19 Vasárnap

Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5 

Serd Miklósi KékRókák KE-Baksay 67
Gödöllői Bocskai SE 50
Serd Százhalombattai KSE Batta Boys 68
KLIKK Zsiráfok SE 55
Serd Gödöllői Bocskai SE 78
KLIKK Zsiráfok SE 60
Serd Miklósi KékRókák KE-Baksay 37
Százhalombattai KSE Batta Boys 35

 


2013-11-16 Szombat

S.E. Gyak.Ált.Isk.és Gimn.,Sportiskola Budapest, 1126. XII.ker Diana 35-37

      10:00 TFSE Diana - Hernád SE Serd 100 - 25
      11:40 Vagány Nyulak Pestszentimre - SzKSE Batta Boys Serd 89 - 36
      13:20 Hernád SE - SzKSE Batta Boys Serd 36 - 44
      15:00 TFSE Diana - Vagány Nyulak Pestszentimre Serd 71 - 69

 


2013-10-19 Szombat

Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52
      10:00 DMTK Haraszti Sasok - EKKE Gyermek Gy 101 - 18
      11:30 SzKSE Batta Boys - EKKE Gyermek Gy 83 - 18
      13:00 DMTK Haraszti Sasok - SzKSE Batta Boys Gy

74 - 51

 

2013-10-12 Szombat

   
     
Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
      10:00 Keresztúri SE - Pécel - Dunaújvárosi Főiskola DSE Serd 145-57
      11:30 Százhalombattai KSE Batta Boys - Vagány Nyulak Pestszentimre Serd 41-79
      13:00 Százhalombattai KSE Batta Boys - Dunaújvárosi Főiskola DSE Serd 85-35
      14:30 Vagány Nyulak Pestszentimre - Keresztúri SE - Pécel Serd 71-72
       
               
               


2013.10.05.

 
Pest Megyei Utcai Kosárlabda Bajnokság

1999/2000-es korosztályának

bajnokai:

20131005_stretball-bajnokok.jpg

 

Csányi Kristóf (2000), Nyári Szabolcs (2001), Farkas Olivér (2000), Nyári Ádám (1999)
 
Olivér ezen kívül ezüstérmet szerzett a büntetődobó versenyen!
 
 
2013.09.07.
 
Pest Megyei Utcai Kosárlabda Bajnokság, Csömör

 
F2 korosztály:
 
Olivér, Kristóf, Szabolcs, Ádám
ARANYÉREM
 
Büntető dobó verseny:
 
Nyári Szabolcs
BRONZÉREM
 
Farkas Olivér
ARANY
 
 

2013.08.31.

Pest Megyei Utcai Kosárlabda Bajnokság, Albertirsa

F1 korosztályban:

Farkas Olivér, Csányi Kristóf, Nyári Szabolcs

ARANYÉREM

 

 

F2 korosztályban:
 
Mazzag Bálint, Nyári Ádám, Kövecses Levente
 
EZÜSTÉREM
 
 
Büntető dobó verseny:
 
Csányi Kristóf 
 
BRONZÉREM

 

 

 
 
2013.06.22.
 
Adidas Streetball Országos Kosárlabda Torna, Oroszlány
 
A Battaboys bronzérmes, három tagú csapata:
Mazzag Bálint
Nyári Ádám
Nyári Szabolcs
 
 

 

2013.08.21-25.

V. Nemzetközi Batta Kupa

 

 

Helyezések
Csapat Csapata legkiemelkedőbb teljesítményt nyújtó tagja
I. Batta Boys Kövecses Levente
II. VB Arad Horvath Edward
III. Bicske Rehák Richárd
IV. Ferencváros Szabados Benjamin
V. Diósdi KE Vígh Bernadett
 
All Star csapat tagjai
Iliescu Marius VB Arad
Sárközi Tamás Bicske
Farkas Olivér Batta Boys
Forrai András Ferencváros
Nyári Ádám Batta Boys

 

 

 

2013-04-14 Vasárnap

Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. Dunaharaszti, Eötvös u. 52

      09:00 DMTK Haraszti Sasok - KKS Gy 71 - 53
      10:30 Budaörsi DSE - SzKSE Batta Boys Gy 43 - 46
      12:00 KKS - Budaörsi DSE Gy 62 - 44
      13:30 DMTK Haraszti Sasok - SzKSE Batta Boys        Gy 65 - 49

 

2013-03-09 Szombat

Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn. Budapest, XVII. Akácvirág u 49

      09:00 KKS - Telki SE Gy 51 - 39
      10:30 Bicske CsVM Ált. Isk. - SzKSE Batta Boys Gy 49 - 46
      12:00 Telki SE - SzKSE Batta Boys Gy 39 - 71
      13:30 KKS - Bicske CsVM Ált. Isk. Gy 60 - 63

 

2013-02-10 Vasárnap

Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41
      10:30 SzKSE Batta Boys - Bicske CsVM Ált. Isk. Gy 42 -50
      12:00 Százhalombattai KSE - Bicske CsVM Ált. Isk. Gy 70 - 57
      13:30 SzKSE Batta Boys - Százhalombattai KSE Gy 42 - 75

 

2013-01-19 Szombat

Városi Sportcsarnok Százhalombatta, Vasút u. 41

      08:00 SzKSE Batta Boys - Bicske CsVM Ált. Isk. Gy 39 - 48
      09:20 DMTK Haraszti Sasok - Ziccer KS Gy 53 - 68
      10:40 SzKSE Batta Boys - DMTK Haraszti Sasok Gy 54 - 50
      12:00 Bicske CsVM Ált. Isk. - Ziccer KS Gy

49 - 63

 

    

 

2012-12-02 Vasárnap

Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150

      10:00 Hernád SE - Budaörsi DSE Gy 37 - 32
      11:30 SzKSE Batta Boys - Bicske Csokonai VM Ált. Isk. Gy 24 - 34
      13:00 Budaörsi DSE - SzKSE Batta Boys Gy 41 - 60
      14:30 Hernád SE - Bicske Csokonai VM Ált. Isk. Gy 35 - 34

              

 

 2012-11-11 Vasárnap

Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszetmiklós, Csokonai u. 6-14

      09:00 Batthyány KGDSE /B - Ferencvárosi TC Fiú Gy 11 - 22
      10:30 SzKSE Batta Boys - Miklósi KékRókák KE Gy 60 - 44
      12:00 Batthyány KGDSE /B - Miklósi KékRókák KE Gy 9 - 40
      13:30 Ferencvárosi TC Fiú - Sz KSE Batta Boys Gy 27 - 53

 

                
               
     

 

       

 

2012-10-13 Szombat

 

Jókai Mór Ált. Isk. Budapest, XVI. Tiszakömlő u 29-35

      09:00 Ziccer KS - Ferencvárosi TC Leány Gy 102 - 12
      10:30 Ferencvárosi TC Leány - Százhalombattai KSE Batta Boys Gy 24 - 74
      12:00 Százhalombattai KSE Batta Boys - Ziccer KS Gy 74 - 63

SZÉP KEZDÉS VOLT FIÚK!!!


 

 

2012-04-14 Szombat

Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150

      09:00 Hernád SE - SzKSE Batta Boys Gy 75 - 36
      10:30 Tatai SE - Váci Reménység SE Gy 58 - 39
      12:00 SzKSE Batta Boys - Váci Reménység SE Gy 52 - 23
      13:30 Hernád SE - Tatai SE Gy 73 - 45

                                                                                                 

 

2012-01-07 Szombat

Vác, Radnóti Miklós Ált. Isk.
     
   11:30  Középisk. DSE Kunszentmiklós - Százhalombattai KSE Batta Boys | Gy   45 - 54
    
   14:30  Tatai SE - Százhalombattai KSE Batta Boys | Gy   40 - 49

 2012-03-03 Szombat

 

Vaszary János Ált. Isk. Tata, Országgyűlés tér 4.
     10:00 Tatai SE - Százhalombattai KSE Batta Boys Gy 40 - 36
      11:30 Százhalombattai KSE Batta Boys - Váci Reménység SE Gy 53 - 15